Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2017      |     Imieniny: Nina, Celina, Walerian     |     Do wakacji pozostało 189 dni

Studniówka za nami!

O Studniówce .....

Dnia 4 lutego 2017 roku odbyła się najważniejsza uroczystość w życiu każdego licealisty - Studniówka. Poprzedzona wieloma godzinami prób i wysiłku  rozpoczęła się częścią oficjalną o godzinie 18:00 w Teatrze Zdrojowym im. Stanisława Moniuszki w Kudowie - Zdroju.

Po powitaniu zaproszonych gości oraz uroczystym przemówieniu pana dyrektora Jerzego Łukasika my, uczniowie klasy maturalnej Liceum im. Józefa Lompy w ZSP im. Jana Pawła II, zatańczyliśmy tradycyjny staropolski taniec - polonez. Wsparli nas  uczniowie klasy trzeciej zawodowej oraz drugiej liceum. Następnie  podziękowaliśmy  zarówno nauczycielom, jak i rodzicom, za trud włożony w nasze wychowanie, edukację oraz wręczyliśmy kwiaty. W dalszej części przemawiały władze miasta, rodzice, a także przedstawiciele klasy drugiej.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna programu studniówkowego. Motywem przewodnim były wspomnienia babci  z lat szkolnych, jej spotkanie z wnukiem oraz przyjaciółkami. Wspólnym rozmowom towarzyszyły liczne filmiki, skecze, taniec, w których brali udział uczniowie naszej klasy oraz piosenka. Po programie artystycznym nadszedł czas na wspólną, pamiątkową fotografię. Po gali w Teatrze Zdrojowym zaprosiliśmy naszych gości do restauracji “Zagroda w Starym Młynie” na bal studniówkowy. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, dobrze się bawili. Bal skończył się o godzinie 3 nad ranem, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni

wróciliśmy do domów.

Kasia i Karolina

Klasa III LO

Tak było: były chwile wzruszeń , radości i zabawy.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie w przygotowanie naszej uroczystości. Daliście z siebie wszystko! Za ogromne wsparcie logistyczne, organizację balu i mnóstwo drobiazgów dziękuję Rodzicom z Komitetu Organizacyjnego Studniówki.

Moc podziękowań kieruję także do Wszystkich z Państwa, którzy zaszczyciliście naszą uroczystość swoją obecnością w Teatrze Zdrojowym - wypełniliście Państwo kudowski teatr po brzegi i ciepło przyjęliście nasz występ. Bardzo, bardzo dziękujemy!

Skończyły się, niestety, ferie, ostatni czas na wytchnienie przed maturą. Przed Wami   czas wytężonej pracy, życzę Wam, drodzy Uczniowie, siły i otwartego umysłu na tej ostatniej prostej i powodzenia na maturze!!!

wychowawczyni klasy III LO

Magdalena Piechocińska-Koczot