Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2018      |     Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz     |     Do wakacji pozostało 61 dni

X Bieg sponsorowany - inicjatywy

W sobotę 24 września 2016 r. odbył się X Bieg Sponsorowany, którego dochody przeznaczone są na finansowe wsparcie Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci oraz chorych kudowskich dzieci, w tym, niestety, nierzadko uczniów naszej szkoły.  Ta cenna inicjatywa, która realizowana jest dzięki zaangażowaniu organizatorów, nauczycieli i uczniów ZSP w Kudowie-Zdroju, w tym roku została wzbogacona nowymi pomysłami społeczności Liceumi Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Bogato wyposażone stoisko z książkami pod hasłem „Książka za okruch serca” oraz barwny kącik zabaw dla najmłodszych o nazwie    „Z serca dzieci dla dzieci” cieszyły się dużym zainteresowaniemi przyniosły spory dochód tej cennej  szkolnej akcji. Dodatkową atrakcję stanowiły oryginalne postaci z bajek, z którymi można było zrobić najmłodszym  pamiątkowe zdjęcie,  a które przechadzały się po Parku Zdrojowym i zachęcały  turystów oraz kuracjuszy do udziałuw imprezie.  Słoneczna pogoda i dobry humor dopisywały wszystkim uczestniczącym, co dodatkowo spotęgowało walory wychowawcze i edukacyjne  X  już edycji BIEGU SPONSOROWANEGO.

Małgorzata Lewandowska-Buksak