Dzisiaj jest: 19 Luty 2018      |     Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli     |     Do wakacji pozostało 123 dni

Zakonczenie roku szkolnego

Staropolski polonez rozpoczął naszą uroczystość, potem  wprowadzono sztandar szkoły, odśpiewaliśmy hymn państwowy. Pan dyrektor Jerzy Łukasik powitał wszystkich, odczytał uchwałę o ukończeniu szkoły przez uczniów naszej klasy i życzył nam wszystkim powodzenia na egzaminach.

Obecna  na uroczystości pani wiceburmistrz Edyta Bubińska w imieniu swoim i pana burmistrza Piotra Maziarza przypomniała nam, że w życiu należy kierować się wartościami i życzyła nam zadawalających nas wyników maturalnych. Z wdzięcznością przekazaliśmy naszym nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty oraz pamiątkowe tablo, nie zapomnieliśmy także o naszych rodzicach, którzy są przy nas zawsze - przy wzlotachi upadkach. Z łezką w oku po uroczystości robiliśmy zdjęcia, z nadzieją, że egzaminy maturalne, które czekają na nas  od czwartku 4 maja, będą dla nas pomyślne.

Z podziękowaniami i pozdrowieniami

Absolwenci  2017

Na koniec roku szkolnego każda szkoła honoruje swoich najlepszych uczniów, dlatego też nie zabrakło tego akcentu  na uroczystości "Ostatni dzwonek" w kudowskim liceum.Najlepszymi absolwentkami zostały Katarzyna Lewandowska, Karolina JaniszewskaiMałgorzata Melich, dziewczęta otrzymały świadectwa z wyróżnieniem, uhonorowano je także  Statuetkami Najlepszego Absolwenta  oraz znaczącymi stypendiami edukacyjnymi  Rady Miasta. Równie wysoką średnią ocen na  zakończenie szkoły zdobył Karol Dubaniewicz, który uzyskał czwarte miejsce w klasie. Karol  został wyróżniony za  swoją pracęw Samorządzie Uczniowskim i otrzymał Puchar Najlepszego Sportowca, natomiast Puchar dla Najlepszej Sportsmenki zdobyła Ewelina Stopka. Absolwenci otrzymali także inne nagrody:

·         za pracę w Samorządzie Uczniowskim i Klasowym (Honorata Rzepa, Marcin Bartosik, Karol Dubaniewicz)

·         za czytelnictwo  (Katarzyna Lewandowska, Małgorzata Melich i Ewelina Stopka)

·         za działalność charytatywną (Katarzyna Lewandowska)

·         za reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym (Karolina Janiszewska, Katarzyna Lewandowska, Małgorzata Melich, Ewelina Stopka, Karol Dubaniewicz)

·         za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych (Aleksandra Flejszczak, Marcin Bartosik)

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratuluję i życzę, by nie spoczęli na laurach tylko podejmowali różne wyzwania. Moim byłym już uczniom z klasy III Liceum życzę na najbliższy czas, by 4 maja i w kolejne dni opanowali nerwy i skupili się na wykonaniu maturalnego zadania.

Za wszystkich  mocno trzymam kciuki i życzę:
prostych pytań – aby uzyskany wynik był jak najbliżej tego wymarzonego,
siły – by nie zabrakło jej w tym egzaminacyjnym zmaganiu,
skupienia – by wszyscy mogli w pełni wykorzystać wiedzę, którą mają w głowach,
wytrwałości – w dążeniu do celu oraz realizacji swoich planów i marzeń.

Nauka, wykształcenie, dobry zawód czy satysfakcjonująca sytuacja finansowa są w życiu bardzo ważne, ale najważniejsze jest, aby w życiu być przede wszystkim szczęśliwym  i tego życzę  z całego serca wszystkim moim byłym Uczniom z lat 2014-1017.

była już wychowawczyni

Magdalena Piechocińska-Koczot