Dzisiaj jest: 19 Luty 2019      |     Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli     |     Do wakacji pozostało 122 dni

30 lat minęło...

 

16 czerwca 2018 r. w sali im. Ireny Leśniak – Kulpowej w kudowskim Liceum Ogólnokształcącym odbyło się spotkanie absolwentów rocznika 1984-1988 z ówczesnym Gronem Pedagogicznym  i przedstawicielami obecnej młodzieży szkolnej. Świętująca rocznicę klasa w latach szkolnych liczyła 36 uczniów a jej wychowawczynią była śp. Pani Profesor Irena Leśniak – Kulpa, którą na spotkaniu reprezentował Jej mąż – przyjaciel klasy – Pan Marek. Goście honorowi – Grono Profesorów – licznie zaszczyciło swą obecnością Zjazd Absolwentów. Wspólne rozmowy i  wspomnienia ożywiły po latach atmosferę  klasy, którą charakteryzowały:  zgranie, twórczość i kreatywność. To nie jedyne rocznicowe  spotkanie tej grupy i,  miejmy nadzieję, że także nie ostatnie. Warto  po latach powspominać miłe chwile             i  jak mówi tekst piosenki:

wśród tych nieobcych twarzy, 
szukać ciągle twarzy dzieci”.

Kolejne roczniki absolwentów Liceum świętują swoje rocznice ukończenia szkoły, czasem bardzo odległe, ale zawsze żywe w pamięci jubilatów, bo pochodzące z czasów ich najpiękniejszej młodości. To świadczy także o sile, trwałości  i  ciągłości kudowskiego Liceum: jego absolwenci stają się nauczycielami, a ich dzieci i uczniowie  z czasem zajmują ich miejsca -  tak trwa pokoleniowy łańcuch ! Kolejne słowa piosenki mówią przecież, że :

„ to w końcu jedno i to samo drzewo”.

Wszystkim byłym i obecnym Profesorom Liceum Ogólnokształcącego                                      im. Józefa Lompy, Pracownikom Administracji i Obsługi,  Absolwentom i Uczniom życzymy zdrowia, pomyślności i radości czerpanej ze wspomnień i wspólnych spotkań po latach.

   Absolwenci LO 1984-88

Patron
Papiez
Kontakt
Copyright © 2019 Zespół Szkół Publicznych w Kudowie-Zdroju
Opracowanie: DGnet - Dawid Gałecki
Download from Free Joomla Template