Dzisiaj jest: 18 Marzec 2019      |     Imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward     |     Do wakacji pozostało 95 dni

Studniówka za nami!

 

          Przygotowanie Gali Studniówkowej jest wieloletnią tradycją naszej szkoły kultywowaną  już od pokoleń, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby wieczór ten zapadł wszystkim ,,we wdzięcznej pamięci. Nie mogło zabraknąć w nim dostojnego tańca poloneza, którego choreografię przygotował pan Dariusz Stwertetschka.

     Wieczór Studniówkowy to także chwila, w której my Maturzyści - mamy wyjątkowy czas, aby podziękować za codzienną pracę naszym Profesorom.

Nie mogło się obyć także bez podziękowań dla naszych kochanych Rodziców, dzięki którym ta uroczystość ,,mogła przybrać realne kształty.  W programie artystycznym pt.,, Bajka o…” staraliśmy się pokazać naszą szkolną drogę,                       a wyśpiewane przez nas słowa piosenki ,,nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc,  że przed Tobą cała przyszłość”niech będą dobrą wróżbą na 100 dni przed egzaminem maturalnym. Przed nami wytężony czas przygotowań, mamy nadzieję, że będzie on uwiczony sukcesem w tle kwitnących kasztanów .

 

                                                                                          Maturzyści  AD 2019

Patron
Papiez
Kontakt
Copyright © 2019 Zespół Szkół Publicznych w Kudowie-Zdroju
Opracowanie: DGnet - Dawid Gałecki
Download from Free Joomla Template