Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2018      |     Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz     |     Do wakacji pozostało 61 dni

Studniówka za nami!

 

Po powitaniu zaproszonych gości oraz uroczystym przemówieniu pana dyrektora Jerzego Łukasika my, uczniowie klasy maturalnej Liceum im. Józefa Lompy w ZSP im. Jana Pawła II, zatańczyliśmy tradycyjny staropolski taniec - polonez. Wsparli nas  uczniowie klasy trzeciej zawodowej oraz drugiej liceum. Następnie  podziękowaliśmy  zarówno nauczycielom, jak i rodzicom, za trud włożony w nasze wychowanie, edukację oraz wręczyliśmy kwiaty. W dalszej części przemawiały władze miasta, rodzice, a także przedstawiciele klasy drugiej.

         Następnie rozpoczęła się część artystyczna programu studniówkowego. Motywem przewodnim były wspomnienia babci  z lat szkolnych, jej spotkanie z wnukiem oraz przyjaciółkami. Wspólnym rozmowom towarzyszyły liczne filmiki, skecze, taniec, w których brali udział uczniowie naszej klasy oraz piosenka. Po programie artystycznym nadszedł czas na wspólną, pamiątkową fotografię. Po gali w Teatrze Zdrojowym zaprosiliśmy naszych gości do restauracji “Zagroda w Starym Młynie” na bal studniówkowy. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, dobrze się bawili. Bal skończył się o godzinie 3 nad ranem, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni

wróciliśmy do domów.

                                                            Kasia i Karolina

                                                             Klasa III LO

 

         Tak było: były chwile wzruszeń , radości i zabawy.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie w przygotowanie naszej uroczystości. Daliście z siebie wszystko! Za ogromne wsparcie logistyczne, organizację balu i mnóstwo drobiazgów dziękuję Rodzicom z Komitetu Organizacyjnego Studniówki.

Moc podziękowań kieruję także do Wszystkich z Państwa, którzy zaszczyciliście naszą uroczystość swoją obecnością w Teatrze Zdrojowym - wypełniliście Państwo kudowski teatr po brzegi i ciepło przyjęliście nasz występ. Bardzo, bardzo dziękujemy!

 

Skończyły się, niestety, ferie, ostatni czas na wytchnienie przed maturą. Przed Wami   czas wytężonej pracy, życzę Wam, drodzy Uczniowie, siły i otwartego umysłu na tej ostatniej prostej i powodzenia na maturze!!!

 

                                                 wychowawczyni klasy III LO

                                             Magdalena Piechocińska-Koczot

 

  • IMG_6807
  • IMG_6834
  • IMG_6938
  • IMG_7083

Patron
Papiez
Kontakt
Copyright © 2018 Zespół Szkół Publicznych w Kudowie-Zdroju
Opracowanie: DGnet - Dawid Gałecki
Download from Free Joomla Template