czwartek, 18 kwietnia, 2024
WOŚP

28 FINAŁ WOŚP

Kolejny raz uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych im. św. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju wzięli udział w kudowskim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadmieniamy, że po raz kolejny sztab kudowskiego finału został usytuowany w jednym z budynków Zespołu.

Styczeń rozpoczęliśmy zbiórką fantów na loterię, która była przeprowadzona w dniu 12.01.2020 r. w Teatrze Zdrojowym im. S. Moniuszki.

Finał poprzedziło wiele przygotowań, w tym spotkanie z funkcjonariuszami kudowskiej Policji, dotyczące bezpieczeństwa kwestujących uczniów. O godzinie 8.00 w niedzielny poranek 39 uczniów wyruszyło z puszkami i serduszkami na ulice naszego miasta. Na szczęście pogoda dopisała i nasze działania zakończyły się sukcesem. Loteria również cieszyła się ogromnym powodzeniem. Kolejka nie malała, udało nam się sprzedać wszystkie losy, a dochód z niej wyniósł 3.539,94 zł.

Po podsumowaniu wszystkich wpływów okazało się, że w Kudowie po raz kolejny został rozbity bank, pobijając dotychczasowy rekord, notując na koncie kwotę 34.186,23 zł.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie. Gratulujemy wspaniałych dzieci – naszych uczniów i wyróżniamy za empatię, poświęcony swój wolny czas, aby pomagać innym: kl. II A – F. Rudzik, kl. V A – W. Maślorz, G. Szymkowicz, F. Zębik, kl. V B – J. Musiał, Z. Proc, J. Śleziak, kl. V C – K. Bulik, kl. V D – N. Kamieniak, kl. VI A – A. Witulska, kl. VI B – A. Sumisz, kl. VII A – M. Hawrylak, M. Pilch, kl. VII B – M. Rudzik, M. Zub, kl. VII C – W. Majer, M. Saternus, kl. VIII A – M. Ciewiertnia, K. Jesionowska, K. Majer, W. Mytych, M. Sawicki, M. Sudoł, kl. VIII B – A. Kisiel, N. Ryznar, D. Staruszkin, kl. VIII C – J. Bubiński, M. Bulik, M. Dzwonowski, W. Kamińska, W. Kamiński, Z. Kotrys, A. Matla, J. Oziębała, N. Parat, K. Rodak, C. Skuratowicz, M. Szymkowicz, E. Sienkiel.

Szkolni współorganizatorzy 28 Finału WOŚP 2020: B. Gorzycka, A. Łukasik-Musiał, A. Maziarz, M. Śleziak, E. Engel, A. Rzeźniczak, G. Pyschny, J. Stasiak.

Skip to content