29 FINAŁ WOŚP

Tegoroczny „XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” za nami. Mimo niesprzyjających warunków, wynikających z pandemii, udało nam się zebrać imponującą kwotę. Niezastąpieni okazali się nasi uczniowie, którzy licznie włączyli się w organizację kwesty. Po raz kolejny pokazali, że możemy na nich liczyć, za co im serdecznie dziękujemy.  Część z uczniów kwestowała w ten mroźny dzień, na ulicach naszego miasta, a kilkoro zainicjowało zbiórkę do elektronicznych skarbonek na portalach społecznościowych. Mieliśmy również utworzoną e-Skarbonkę Zespołu Szkół Publicznych im. św. JP II w Kudowie – Zdroju. Kibicowaliśmy morsom, uczestnikom II Kudowskiego biegu „Policz się z cukrzycą” oraz wszystkim zaangażowanym w Finał WOŚP.  W tym roku włączyli się w kwestę uczniowie Społecznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kudowie – Zdrój oraz nasi absolwenci: Sandra Bohuń, Maciej Szymkowicz oraz Cyprian Skuratowicz. Bardzo Wam dziękujemy. Wielkie podziękowania kierujemy również do rodziców wolontariuszy, Państwu: Szymkowiczom i Jędrychowskim za wszechstronną pomoc przy organizacji zbiórki. Dziękujemy również Państwu Iwonie i Mariuszowi Zębikom z Restauracji „Cafe Domek”, za ufundowanie najdłużej kwestującym wolontariuszom pysznej pizzy. Kwota uzbierana w sztabie to 15.780 zł, natomiast w e–Skarbonce Zespołu 1960 zł. Jeszcze raz dziękujemy za okazane serce i wrażliwość wszystkim tegorocznym wolontariuszom. Oto nasi bohaterowie: Bazela Filip, Breszko Bartłomiej, Chorzępa Antonina, Jakubiec Aleksandra, Jędrychowski Mateusz, Klaus Krystian, Maślorz Vanessa, Matla Oliwia, Mazurkiewicz Klaudia, Musiał Julian, Opala Konstancja, Paździorko Anita, Proc Zofia, Stępień Wiktoria, Szymkowicz Grzegorz, Śleziak Jagoda. Opiekunowie: Grażyna Bróż, Beata Gorzycka, Agnieszka Łukasik-Musiał, Magdalena Śleziak.