GODZINY ZAJĘĆ DODATKOWYCH

GODZINY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZYCH,

KÓŁ ZAINTERESOWAŃ, PRACA Z UCZNIEM ZDOLNYM,

SKS DLA UCZNIÓW KLAS IV – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

W ROKU SZKOLNYM  2019/2020

RODZAJ       ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA

I GODZINA ZAJĘĆ

SALA NR NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego poniedziałek

1305 – 1350

piątek

1215 – 1300

13

 

25

 

E. Bubińska

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego / konsultacje czwartek

1305 – 1350

51 A. Maziarz
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego środa

1410 – 1455

39 K. Słoboda
Zajęcia wyrównawcze 

z matematyki

środa – kl. V a, b

1305 – 1350

czwartek – kl. VI a, d

1305 – 1350

/co drugi tydzień/

 

49

 

M. Zabrzeska

Zajęcia wyrównawcze 

z matematyki, koło matematyczne

środa

1400 – 1445

 

 

48

 

S. Stawnicki

Zajęcia wyrównawcze 

z matematyki

czwartek

1400 – 1445

49 B. Paś
Egzamin ósmoklasisty, zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego czwartek

1400 – 1445

50 J. Jagodzińska
Konsultacje – język angielski piątek

1400 – 1445

50 E. Honkisz
Konsultacje – geografia wtorek

1355 – 1440

32 R. Przysiwek
Koło komputerowe,

zajęcia wyrównawcze

z informatyki

wtorek

1400 – 1445

 

35

 

J. Nowak

Zajęcia wyrównawcze 

z przyrody, koło przyrodnicze

poniedziałek

1400 – 1445

40 M. Budzik
Zajęcia wyrównawcze 

z fizyki i chemii

poniedziałek

1530 – 1630

52 Z. Szablewski
Koło szachowe piątek

1300 – 1430

24 D. Gromczak

M. Oleśko

Sks – siatkówka

 

poniedziałek

1400 – 1530

czwartek

1300 – 1400

sala gimnastyczna M. Kandefer
Sks – siatkówka

 

piątek

1300 – 1345

sala gimnastyczna D. Kluka-Dubaniewicz
Sks – piłka siatkowa, zajęcia rekreacyjno-sportowe wtorek

1210 – 1500

środa

1210 – 1400

sala gimnastyczna/boisko A. Baczmańska
Sks koszykówka czwartek

1400 – 1615

sala gimnastyczna J. Łukasik
Zajęcia ogólnorozwojowe środa

1715 – 1800

sala gimnastyczna J. Chryczyk
Zajęcia ogólnorozwojowe, piłka nożna wtorek

1305 – 1435

sala gimnastyczna

P. Bubiński

Skip to content