czwartek, 18 kwietnia, 2024

KONTAKT

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju

Szkoła Podstawowa nr. 2
ul. Szkolna 8
tel. 74 86 61 700
tel. 74 86 61 294
tel. 518-984-814

sekretariat@zsp-kudowa.pl

ul. Pogodna 9
tel. 74 86 61 024
tel. 518-984-971

Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Kudowie-Zdroju
ul. Zdrojowa 22A
57-350 Kudowa-Zdrój
tel. 74 86 61 107
tel. 518-984-942
liceum@zsp-kudowa.pl

pozostałe numery kontaktowe:

 

Pedagog  ul. Szkolna 8

518-984-982

M. Śleziak

Pedagog ul. Szkolna 8

518-985-125

I. Duś

Pedagog ul. Zdrojowa

518-985-034

E. Szymczyk

Pedagog ul. Pogodna 9

518-985-146

A. Kawula

Dyrektor

690-453-743

S. Bielawska

Wicedyrektor

518-984-987

M. Raczkiewicz

Wicedyrektor

518-985-320

B. Fornalczyk

Psycholog

519-985-269

A. Rydlova

 

 

 

GODZINA DOSTEPNOŚCI KADRY PEDAGOGICZNEJ DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
rok szkolny 2023/24

Lp

Nazwisko i imię

dzień

godzina

miejsce

1

Bielawska Sylwia

środa

14.00 – 15.00

ul. Szkolna

2

Baczmańska Anna

poniedziałek

13.00 – 14.00

ul. Szkolna sala gimnastyczna

3

Barszczowska Alicja

Czwartek

poniedziałek

14.10 – 14.40

12.10 – 12.40

ul. Szkolna pokój nauczycielski

ul. Pogodna

4

Biernacik Małgorzata

wtorek

14.1 – 15.15

ul. Pogodna

5

Bohatczuk Magdalena

środa

14.20 – 15.20

ul. Szkolna mała świetlica

6

Bubińska Edyta

wtorek

14.00 – 15.00

ul. Szkolna s. 39

7

Bubiński Paweł

środa

13.40 – 14.40

ul. Szkolna sala gimnastyczna

8

Buczyńska – Ceglarek Joanna

środa

czwartek

13.55 – 14.25

13.05 – 13.35

ul. Szkolna s.20

ul. Pogodna

9

Budzik Marta

czwartek

14.00 – 15.00

ul. Zdrojowa

11

Dub Anna

Środa

czwartek

11.35 – 12.05

14.30 – 15.00

ul. Pogodna

ul. Pogodna

12

Dubaniewicz Daniel

poniedziałek

14.45 – 15.45

ul. Zdrojowa s. 10

13

Duś Izabela

Środa

czwartek

14.00 – 14.30

14.00 – 14.30

ul. Szkolna gabinet pedagoga na parterze

14

Fabrycka Joanna

poniedziałek

7.30 – 8.30

ul. Szkolna biblioteka

15

Fornalczyk Barbara

piątek

14.00 – 15.00

ul. Zdrojowa

16

Frąckiewicz – Baldy Bożena

Środa

czwartek

13.30 – 14.00

12.10 – 12.40

ul. Pogodna

ul. Zdrojowa

17

Gałecka Aleksandra

Środa

14.00 – 15.00

ul. Zdrojowa

18

Gorzycka Beata

środa

13.55 – 14.55

ul. Szkolna s.2o lub s.11

19

Gregorius Sylwia

czwartek

16.10 – 17.10

ul. Zdrojowa

20

Hattwich Danuta

środa

czwartek

13.20 – 13.50

13.20 – 13.50

ul. Pogodna s. 9

ul. Pogodna s. 9

21

Hercog Małgorzata

wtorek

14.50 – 15.50

I i III wtorek miesiąca na ul. Szkolnej s. 6

II i IV wtorek miesiąca na ul. Zdrojowej s. 10

22

Honkisz Elżbieta

środa

07.10 – 07.40

14.00 – 14.30

ul. Zdrojowa s.5

ul. Zdrojowa s.12

23

Jasek – Staszczyszyn Anna

piątek

13.05 – 14.05

Ul. Szkolna pokój nauczycielski

24

Jerszyńska – Mazur Joanna

czwartek

13.05 – 14.05

ul. Zdrojowa

25

Kandefer Monika

czwartek

13.00 – 14.00

ul. Szkolna sala gimnastyczna

26

Karch Izabela

poniedziałek

14.45 – 15.45

Ul. Zdrojowa

27

Kawula Alicja

wtorek

13.30 – 14.30

ul. Pogodna

28

Kluka – Dubaniewicz Dorota

poniedziałek

piątek

16.30 – 17.00

13.00 – 14.00

ul. Szkolna

ul. Szkolna

29

Kołt Dariusz

wtorek

13.10 – 14.10

ul. Szkolna s.47

30

Kotarski Wiktor

poniedziałek

14.00 – 15.00

ul. Zdrojowa

31

Kozłowska Joanna

czwartek

14.00 – 15.00

Ul. Zdrojowa s. 3

32

Kuźlak – Szuba Anna

czwartek

14.00 – 15.00

ul. Zdrojowa s. 3

33

Ks. Mrozek Marceli

czwartek

10.20 – 10.50

ul. Zdrojowa

34

Łaźniowska Monika

Piątek

wtorek

czwartek

14.45 – 15.15

10.20 – 10.35

10.20 – 10.35

ul. Pogodna s.8

ul. Pogodna s.8

ul. Szkolna s. 23

35

Lewandowska – Buksak Małgorzata

Poniedziałek

7.40 – 8.40

ul. Zdrojowa, pokój nauczycielski

36

Łukasik – Musiał Agnieszka

poniedziałek

13.10 – 14.10

ul. Szkolna pokój nauczycielski

37

Madloch Jolanta

poniedziałek

12.10 – 13.10

ul. Szkolna s.2

38

Marchwicka Małgorzata

środa

12.10 – 13.10

ul. Szkolna pokój nauczycielski

39

Martyniak Sebastian

Wtorek

14.30 – 15.30

ul. Szkolna s.2

40

Maziarz Agnieszka

czwartek

14.00 – 15.00

ul. Szkolna s. 51

41

Misiak Teresa

poniedziałek

13.55 – 14.55

ul. Szkolna s. 40

42

Możny Joanna

Środa

piątek

14.10 – 14.30

7.50 – 8.30

ul. Pogodna

ul. Pogodna

43

Nowak Joanna

poniedziałek

13.30 – 14.30

ul. Pogodna s.9

44

Paś Bożena

środa

czwartek

13.00 – 13.30

14.00 – 14.30

ul. Szkolna s. 24

45

Pawelska Magdalena

poniedziałek

14.00 – 15.00

ul. Szkolna

46

Piechocińska – Koczot Magdalena

wtorek

13.55 – 14.55

ul. Zdrojowa s.12

47

Przysiwek Renata

Czwartek

poniedziałek

14.00 – 14.30

15.30 – 16.00

ul. Szkolna s. 19

ul. Szkolna s. 19

48

Raczkiewicz Monika

wtorek

14.00 – 15.00

 

49

Rusnarczyk Regina

Czwartek

wtorek

13.20 – 13.50

14.15 – 14.45

ul. Zdrojowa

ul. Zdrojowa

50

Rydlova Agata

Środa

czwartek

14.25 – 15.00

13.00 – 13.25

Ul. Szkolna gabinet pedagoga II piętro

Ul. Pogodna s. 9

51

Shpak Maryna

poniedziałek

13.10 – 14.10

ul. Szkolna s. 23

52

Stolarz Joanna

wtorek

15.30 – 16.30

Ul. Zdrojowa

53

Stwertetschka Agnieszka

środa

14.00 – 15.00

Ul. Zdrojowa

54

Stwertetschka Dariusz

wtorek

14.45 – 15.45

Ul. Zdrojowa

55

Szablewski Zbigniew

środa

15.30 – 16.30

Ul. Szkolna s. 52

56

Szczepańska Aleksandra

Czwartek

piątek

13.55 – 14.25

ul. Zdrojowa

57

Szwed Dariusz

Wtorek

13.10 – 14.10

co drugi tydzień

ul. Szkolna s. 22

58

Szymczyk Ewa

czwartek

14.30 – 15.30

ul. Zdrojowa

59

Śleziak Jacek

czwartek

17.00 – 18.00

ul. Szkolna sala gimnastyczna

60

Śleziak Magdalena

czwartek

14.00 – 15.00

ul. Szkolna gabinet pedagoga na II piętrze

61

Zabrzeska Małgorzata

wtorek

13.10 – 14.10

Ul. Pogodna s.49 lub s.4

62

Ziółkowska Sylwia

Poniedziałek

czwartek

11.20 – 11.50

12.10 – 13.10

ul. Pogodna

ul. Pogodna

 

Skip to content