sobota, 13 lipca, 2024

NAUCZYCIELE SP2

 WYKAZ NAUCZYCIELI ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH im. JANA PAWŁA II – SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W KUDOWIE-ZDROJU 2023/2024

WYCHOWAWCY KLAS

II A – 

II B – 

II A – 

III B – 

IV A – 

IV B – 

IV C – 

VI A– 

VI B – 

VII – 

VIII A – 

VIII B – 

VIII C – 

VIII D – 

 

NAUCZYCIELE

Baczmańska Anna – nauczyciel wf

Barszczowska Alicja – nauczyciel religii

Biernacik Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Bubińska Edyta – nauczyciel języka polskiego

Bubiński Paweł – nauczyciel wf

Buczyńska-Ceglarek Joanna – nauczyciel języka polskiego

Budzik  Marta – nauczyciel przyrody

Cygan Andżelika – nauczyciel języka niemieckiego

Dubaniewicz Daniel – nauczyciel informatyki, techniki, EdB

Duś Izabela – pedagog

Fabrycka Joanna – bibliotekarz

Frąckiewicz-Baldy Bożena – bibliotekarz

Gorzycka Beata – nauczyciel języka polskiego, historii

Hattwich Danuta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Hercog Małgorzata – nauczyciel plastyki

Honkisz Elżbieta – nauczyciel języka angielskiego

Jagodzińska Justyna – nauczyciel języka angielskiego

Jasek-Staszczyszyn Anna – nauczyciel muzyki

Kandefer Monika – nauczyciel wf

Kawula Alicja – pedagog

Kołt Dariusz – nauczyciel religii

Kuźlak-Szuba Anna – nauczyciel języka angielskiego

Łaźniowska Monika – wychowawca świetlicy

Łukasik-Musiał Agnieszka – wychowawca świetlicy

Madloch Jolanta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Marchwicka Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Martyniak Sebastian – nauczyciel języka niemieckiego, angielskiego

Maziarz Agnieszka – nauczyciel języka polskiego

Misiak Teresa – nauczyciel biologii, WDŻ

Możny Joanna – nauczanie wczesnoszkolne

Mróz Anna –nauczyciel matematyki, WDŻ

Nowak Joanna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Paś Bożena – nauczyciel matematyki

Pawelska Magdalena – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Przysiwek Renata – nauczyciel geografii, informatyki

Raczkiewicz Monika – pedagog

Rusnarczyk Regina – nauczyciel religii

Rydlova Agata – psycholog

Rzeźniczak Justyna – nauczyciel chemii

Szablewski Zbigniew – nauczyciel chemii, fizyki

Szwed Dariusz – nauczyciel historii, informatyki

Zabrzeska Małgorzata – matematyka

Joanna Kozłowska – j. angielski

Ziółkowska Sylwia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

 

Skip to content