czwartek, 18 kwietnia, 2024
ZESPÓŁ

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH CZYLI PODSUMOWANIE WYNIKÓW W NAUCE ZA I SEMESTR ROKU SZKONEGO 2020/2021

Tak niedawno rozpoczynaliśmy nowy rok szkolny, a już jesteśmy po podsumowaniu I półrocza. Cieszymy się,  że wyniki w nauce są bardzo satysfakcjonujące, bo nauka na odległość jest trudna i wymagająca.

W klasach I – III szkoły podstawowej bardzo dobre wyniki w nauce osiągnęli: Michał Brzeziński, Agata Cichocka, Filip Domaradzki, Igor Frąk, Amelia Gnojnicka, Anna Gorczyńska, Marcel Jankowski, Nikola Klohes, Hanna Zdankowska, Kacper Iwański, Amelia Majer, Natan Salachna, Karolin Chrostek, Szymon Drąg, Michalin Grochulska, Alora Nadzieva, Julian kamiński, Piotr Kuczaj, Michał Miliszewski, Zofia Okulska, Kacper Rzepa, Alicja Siek, Zofia Szczepańska, Ignacy Tereszewski, Antoni Szczepański, Yehor Kasatkin, Vanesa Kirova, Oliwier Kowalczuk, Tomasz Kocoń, Maja Grubizna, Sebastian Miśkowski, Vanessa Łukasik, Aysel Rumenova, Mateusz Szpila, Kacper Wiśniewski, Maria Adamczyk, Zuzanna Bazela, Filip Biernacik, Zofia Budzeń, Zofia Chilarska, Ewa Chorzępa, Jagoda Chorzępa, Zuzanna Drygalska, Miłosz Gradowicz, Kaja Kaczmarek, Julia Kot, Nataniel Kulik, Noemi Mizera, Jakub Ostrowski, Igor Owczarek, Krzysztof Siwielec, Aleksander Sociński, Agata Szczepańska, Sandra Windyka, Barbara Frąk, Milena Dub, Maksymilian Gwóźdź, Szymon Hotała, Aleksander Mazur, Aurelia Andrzejewska, Krzysztof Gonczar, Gabriel Gryglak, Fabian Gawlik, Julia Samociuk, Karol Kryczka, Kaja Chelińska, Lilia Gorczyńska, Julia Strzelec, Mia Niemczynowska, Maja Majewska, Katarzyna Matros, Julia Rycyk, Martyna Saciuk, Wiktor Sawicki, Franciszek Samociuk, Karol Szpila, Makar Kravchuk, Julia Stembalska, Filip Szewczyk, Remigiusz Oziębała, Nikola Andrzejewska, Aleksandra Bąk, Zuzanna Duljasz, Wiktoria Habera, Jan Kaliniak, Wiktoria Musielska, Wojtek Mielnik, Igor Nachaj, Emilka Pawlak, Filip Rudzik, Alex Stępień, Wiktoria Stępień, Bartłomiej Wiak, Julia Wiechetek, Zuzanna Wypych, Ewa Zaborniak, Wojciech Zdebel, Marcel Jurek, Lena Piskorowska, Liliana Lewandowska, Marcin Gorczyński, Wojciech Bielawski, Kacper Soboń, Szymon Bartosik, Natalia Faron i Krzysztof Sobolewski.

Serdecznie gratulujemy najmłodszym uczniom naszej szkoły!

W klasach IV – VIII szkoły podstawowej na stypendium naukowe, ze względu na bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie zasłużyli: Martyna Rychlewska – uczennica z najwyższą średnią w szkole, Kinga Niczyj, Hanna Rynowiecka, Szymon Włodarz, Michał Burnos, Gabriela Brycka, Blanka Bednarczyk, Jakub Osip, Jakub Kulok, Maja Łaźniowska, Katarzyna Nowicka, Marcel Litwinowicz, Aleksander Litwinowicz, Zofia Mierzwa, Jakub Piekarski, Kornelia Tatrzańska, Paweł Zwoliński, Maja Żurek, Wojciech Paździórko, Kacper Matros, Szczepan Kandefer, Adam Wójcik, Antoni Kowalik, Norbert Jureczko, Michał Buss, Zofia Banasiak, Grzegorz Szymkowicz, Maria Nowicka, Daniel Południak, Antonina Chorzępa, Bartosz Kurman, Julian Musiał, Małgorzata Mrowiec, Jagoda Śleziak, Michalina Jankowska, Amelia Pałczyńska, Zofia Proc, Natalia Szafrańska, Wiktoria Morreli – Boczulak, Mateusz Jędrychowski, Julia Ciężkowska, Filip Zub, Franciszek Mielec, Michał Pawlak, Hubert Mazur, Agnieszka Biernacka, Aleksandra Jakubiec, Atchelia Hadzhieva, Oliwier Salej, Marta Możny i Igor Chorągwicki.

Sukcesami w nauce mogą pochwalić się również uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Najwyższą średnią w Liceum Ogólnokształcącym zdobyła Kamila Szymczyk, wysokie wyniki w nauce osiągnęli Anita Kmiecińska, Julia Lipińska, Mateusz Nowotyński, Julia Budziszyn, Maja Zakrzewska, Martyna Gradowicz oraz Karol Orman.

W Technikum najlepszymi uczniami okazali się Michał Kras, Angela Cristiano oraz Martyna Wierzbowska.

Szkoła Branżowa I stopnia również ma swoich prymusów: Nicola Jędrkowiak, Natalia Wójcik, Martyna Bednarek, Monika Matecka i Angelika Lizoń.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom za włożony wysiłek w zdobywanie wiedzy, osiągnięte wyniki, za zaangażowanie, solidną i sumienną pracę. 

Skip to content